Jesteś w dziale: Strona główna » Serwis linii przemysłowych

Serwis linii przemysłowych:

Dla firm posiadających maszyny lub linie produkcyjne oparte na PLC Siemens Simatic S5, S7, które na skutek awarii przestały działać prawidłowo, oferujemy usługę diagnostyki takiej maszyny (24h). Poprzez analizę oprogramowania wskazujemy przyczynę niesprawności zarówno po stronie osprzętu (czujniki, krańcówki, elektrozawory itp) jak i samego sterownika PLC (moduły WE/WY, CPU). Dysponując wiedzą z zakresu algorytmów sterowania oraz znając zasady konstruowania, funkcjonowania maszyn dokładnie lokalizujemy usterki.

Inżynierowie wyspecjalizowani w szybkim wyszukiwaniu przyczyn zatrzymania układów automatyki są dostępni przez 24h.

Serwis Simatic S7
W przypadku problemów związanych z układem sterowania zabudowanym w oparciu o rodzinę sterowników programowalnych Simatic natychmiastowo przeprowadzamy diagnostykę:
- Siemens Simatic S7-200,
- Siemens Simatic S7-300,
- Siemens Simatic S7-400,
- Siemens Simatic S7-1200.

Serwis Simatic S5

W przypadku problemów związanych z układem sterowania zabudowanym w oparciu o starszą rodzinę sterowników programowalnych Simatic S5 natychmiastowo przeprowadzamy diagnostykę Siemens Simatic S5:
- seria S5-90U/95U/100U,
- seria S5-115U,
- seria S5-135/155U.


Dobieramy, sprzedajemy i programujemy karty pamięci EPROM i EEPROM. Nasz dział sprzedaży posiada w ofercie komponenty Siemens Simatic S5.

Części zamienne
Dysponujemy zapasem części zamiennych, niedostępne na miejscu jesteśmy w stanie bardzo szybko dostarczyć. Posiadamy w ofercie ponad 10000 komponentów automatyki. W przypadku braku dostępności nasi inżynierowie dobierają zamienniki. Wykonujemy naprawy elektroniki przemysłowej.