Jesteś w dziale: Strona główna » Projekt

Projekt:


Bazując na zdobytym doświadczeniu wiemy jak wielkie znaczenie ma projekt wykonany starannie i zgodnie ze sztuką. Właściwie wykonany pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ułatwić późniejszą obsługę, usprawnić ewentualne naprawy. Projektując układy automatyki dużą uwagę przykładamy do systemu oznaczania komponentów. Jest to element, który podczas realizacji zwiększa nakłady czasowe, niemniej jednak ma niebagatelny wpływ na późniejszą eksploatację. Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów elektrycznych zarówno na potrzeby integracji wewnątrz projektu jak i również na zamówienie. Przeprowadzamy specyfikację komponentów automatyki przemysłowej dostosowaną do technologii oraz dostawców wymaganych przez inwestora.

Wykonujemy projekty elektryczne niskiego i średniego napięcia dla:
- maszyn,
- linii przemysłowych,
- rozdzielni elektrycznych,
- stacji transformatorowych,
- budynków.

Przeprowadzamy inwentaryzacje istniejących instalacji elektrycznych i na tej podstawie aktualizujemy i odtwarzamy dokumentacje elektryczną.

Doświadczenie naszego zespołu daje zaletę interdyscyplinarnego spojrzenia na wykonywany projekt tak aby w przyszłości zapewnić długą i bezawaryjną pracę oraz dostępność części zamiennych.